Walentynki w grupie "Słoneczka"
Dnia 13 lutego w naszym przedszkolu odbyły się radosne obchody Walentynek. Takie dni mają na celu promowanie przyjaźni i życzliwości wśród dzieci. Podczas zajęć nie zabrakło tematycznych zabaw czy tańców z czerwonymi serduszkami. Przedszkolaki wyklejały też plasteliną papierowe serca. Największą atrakcją dnia było wspólne pieczenie ciastek. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem wykrawały, z wcześniej przygotowanego ciasta, serduszka za pomocą foremek. Po upieczeniu ciastek przedszkolaki ozdabiały je lukrem i posypkami tworząc prawdziwe walentynkowe arcydzieła. Był to wyjątkowy dzień pełen serdeczności, uśmiechu i wspólnej zabawy, a ciasteczka bardzo wszystkim smakowały.
Beata Orszulak

