Bal Karnawałowy w przedszkolu
W piątek, 14 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pełen radości, tańca i świetnej zabawy. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych postaci. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w różnych zabawach ruchowych. Nie zabrakło również układów choreograficznych, które wywołały mnóstwo uśmiechu i pozytywnych emocji. Były też bańki mydlane, które unosiły się w górze, tworząc bajkowy klimat. Dzieci z ogromnym entuzjazmem próbowały je łapać. Na zakończenie balu przedszkolaki zostały zaskoczone wystrzałem konfetti w kształcie serc, które dodały uroczystości wyjątkowego, walentynkowego blasku. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w naszej pamięci.
Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku dla dzieci.
Beata Orszulak

