Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

Walentynki w grupie "Słoneczka"

Dnia 13 lutego w naszym przedszkolu odbyły się radosne obchody Walentynek. Takie dni mają na celu promowanie przyjaźni i życzliwości wśród dzieci. Podczas zajęć nie zabrakło tematycznych zabaw czy tańców z czerwonymi serduszkami. Przedszkolaki wyklejały też plasteliną papierowe serca. Największą atrakcją dnia było wspólne pieczenie ciastek. Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem wykrawały, z wcześniej przygotowanego ciasta, serduszka za pomocą foremek. Po upieczeniu ciastek przedszkolaki ozdabiały je lukrem i posypkami tworząc prawdziwe walentynkowe arcydzieła. Był to wyjątkowy dzień pełen serdeczności, uśmiechu i wspólnej zabawy, a ciasteczka bardzo wszystkim smakowały. 

Beata Orszulak

Galeria zdjęć

Walentynki w grupie Słoneczka Dzieci wykrawały walentynkowe ciasteczka w kształcie serca za pomocą foremek. Dzieci wykrawały walentynkowe ciasteczka w kształcie serca. Dzieci dekorowały ciasteczka pisakami i różnymi posypkami. Walentynkowy taniec dzieci z serduszkami. Zabawy walentynkowe z balonami. Zdjęcie grupowe z zajęć pieczenia i dekorowania serduszkowych ciasteczek.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności