Kiermasz Słodkości z WOŚP
26 stycznia 2025r. w całej Polsce trwał 33 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny cel Finału to wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej, a motywem przewodnim jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.
Nasza szkoła również starała się wesprzeć ten wielki cel zbiórki WOŚP organizując 17.01.2025r „Kiermasz słodkości”. Za zbiórkę odpowiedzialni byli harcerze oraz członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami p. Joanną Celińską, p. Martą Sławińską oraz p. Aleksandrą Lipiec. Dzięki przeprowadzonej akcji udało się nam zebrać kwotę 1137,73zł.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie domowych wypieków, a uczniom za zaangażowanie i wielkie serce. Pamiętajmy dobro zawsze wraca!
Joanna Celińska

