Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

Kiermasz Słodkości z WOŚP

26 stycznia 2025r. w całej Polsce trwał 33 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny cel Finału to wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej, a motywem przewodnim jest bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.

Nasza szkoła również starała się wesprzeć ten wielki cel zbiórki WOŚP organizując 17.01.2025r „Kiermasz słodkości”. Za zbiórkę odpowiedzialni byli harcerze oraz członkowie szkolnego koła PCK wraz z opiekunami p. Joanną Celińską, p. Martą Sławińską oraz p. Aleksandrą Lipiec. Dzięki przeprowadzonej akcji udało się nam zebrać kwotę 1137,73zł.

 Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie domowych wypieków, a uczniom za zaangażowanie i wielkie serce. Pamiętajmy dobro zawsze wraca!

Joanna Celińska

Galeria zdjęć

Akcję WOŚP nadzorowali harcerze naszej szkoły oraz członkowie szkolonego koła PCK Dziewczynki z klasy II biorą udział w akcji \'Serduszko\' dla każdego uczestnika akcji Uczniowie z klasy VI i VII kupują słodkości Słodkości przygotowane na kiermasz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności