Kiermasz Ciast
W czwartek 13 lutego w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. Tym razem pomagaliśmy rodzinie, która wskutek pożaru straciła mieszkanie.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc, przede wszystkim dla rodziców, którzy jak zwykle wykazali się empatią i życzliwością.
Martyna Siuda

