Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt
Nasze dziewczęta z kolejnym medalem mistrzostw województwa w Unihokeju!
W przedostatnim dniu turniejów rozrywanych w ramach Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewczęta z rocznika 2012/2011 wywalczyły dla naszej szkoły kolejny srebrny medal.
„Srebrna” drużyna w składzie: Anna Zielińska, Wiktoria Gozdek, Wiktoria Kobryn, Marika Krupa, Viktoria Krupa, Roksana Sątur-Chłodnicka, Zuzanna Maderska, Magdalena Zybała, Martyna Wrona zapewniła sobie ten sukces pokonując PSP Klimontów i PSP nr 2 Staszów. W meczu z Czajkowem musiały uznać wyższość rywalek przegrywając jednym punktem. Natomiast remis z Rytwianami umocnił nasz zespół na drugiej pozycji w rankingu.
Bramki dla reprezentacji zdobyły dzisiaj Anna Zielińska, Roksana Sątur-Chlodnicka i Wiktoria Gozdek, statuetkę za wyróżniającą grę bramkarską odebrała Zuzanna Maderska.
Wyniki końcowe klasyfikacji drużyn:
I miejsce PSP Czajków
II miejsce PSP Mostki
III miejsce PSP Klimontów
IV miejsce PSP nr 2 Staszów
V miejsce PSP Rytwiany.
Dziewczęta, wielkie brawa dla Was.
Serdeczne podziękowania kierujemy do włodarzy naszego miasta za zapewnienie młodzieży transportu na zawody sportowe.
Agnieszka Wawrzkiewicz

