Wyjazd do kina w Mielcu uczniów klas IV - VIII
W dniu 10 grudnia uczniowie z klas 4-8 wraz z nauczycielami udali się do kina w Galerii „Navigator” w Mielcu.
Głównym punktem pobytu w tym miejscu było obejrzenie projekcji filmowych pt. „Mysz-masz na święta” oraz „Ministranci”.
W przedświątecznym czasie nie sposób było zapomnieć o zakupowym szaleństwie, na które nasi uczniowie udali się z dużą przyjemnością.
Był to mile spędzony czas.


