Finały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju dziewcząt rocznik 2013 i młodsi
8 grudnia w PSP w Czajkowie odbyły się Finały Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Unihokeju dziewcząt rocznik 2013 i młodsi.
Nasze uczennice Daria Wiącek, Klaudia Wiącek, Zuzanna Saramak, Łucja Religa, Izabela Głowacka, Julia Baran, Emila Szaraniec, Aleksandra Zalewska, Gabriela Gozdek, srebrne medalistki powiatu potwierdziły swoją formę zostając w dniu dzisiejszym wicemistrzyniami województwa.
Dziewczęta podczas turnieju pokonały drużynę z Rytwian i staszowskiej „Dwójki”, ulegając podobnie jak w rozgrywkach powiatowych drużynie z Czajkowa.
Klasyfikacja końcowa:
1. PSP Czajków
2. PSP Mostki
3 PSP nr 2 w Staszowie
4. PSP Rytwiany.
Jedną z trzech nagrodzonych podczas turnieju zawodniczek została Klaudia Wiącek, uzyskując tytuł „Najlepszej zawodniczki”.
Gratulujemy i dziękujemy!
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Urzędu Miasta i Gminy Staszów za zapewnienie transportu na rozgrywki finałowe.
Agnieszka Wawrzkiewicz

