Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu
5 grudnia nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość – Święty Mikołaj. To jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeń w ciągu roku. Już od rana przedszkolaki z grupy „Słoneczek” i „Motylków” z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które zapowiadały jego przybycie. Wkrótce stało się jasne, że do przedszkola zbliża się Mikołaj w towarzystwie Pani Mikołajowej oraz Elfa.
Dzieci z ogromną radością przywitały Świętego Mikołaja oraz jego pomocników, śpiewając piosenki i recytując wiersze. Na zakończenie spotkania Mikołaj obdarował każde dziecko wspaniałym prezentem, a w środku znalazło się coś fajnego dla każdego przedszkolaka. W podziękowaniu dzieci zaprosiły Mikołaja, aby odwiedził ich ponownie w przyszłym roku.
Anna Kowalska

