Dzień Kobiet 2026
9 i 10 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Był to czas pełen radości, uśmiechu i miłych gestów.
W poniedziałek odbył się kiermasz słodkości, zorganizowany przez samorząd uczniowski oraz drużynę harcerską. Każdy mógł spróbować czegoś pysznego, a dodatkową atrakcją była specjalnie przygotowana fotobudka, którą wykonała Pani Anna Dendera. Uczniowie chętnie robili w niej pamiątkowe zdjęcia.
We wtorek uczniowie klasy 6, przy wsparciu kolegów i koleżanek z klas 7, 3 i 4, przygotowali zabawne przedstawienie podkreślające rolę kobiet w świecie oraz w humorystyczny sposób pokazujące relacje damsko-męskie. Podczas występu dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne, natomiast chłopcy pokazali talent kabaretowy, co wywołało wiele uśmiechów wśród publiczności.
Przedstawienie zostało przygotowane pod opieką Pani Agnieszki Wawrzkiewicz oraz Pani Aleksandry Lipiec i zostało nagrodzone gromkimi brawami.
Na zakończenie wszystkie panie zostały obdarowane kwiatami i słodkościami. Życzenia kobietom – zarówno tym małym, jak i dużym – złożyła także Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Mamy nadzieję, że nie tylko od święta, ale każdego dnia doceniana będzie kobieca siła, mądrość i piękno.

