Wizyta klasy IV w Pałacu Kołłątaja w Wiśniowej
Uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą udali się do Pałacu Kołłątaja w Wiśniowej, gdzie czekały na nich różnorodne atrakcje. Dzieci przygotowały rogaliki, odwiedziły bibliotekę, wysłuchały legend ziemi staszowskiej, zwiedziły komnaty pałacu, a także wzięły udział w grze terenowej.
To był dzień pełen wrażeń.
Dorota Wasilewska

