Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

Dzień Kobiet 2026

9 i 10 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet. Był to czas pełen radości, uśmiechu i miłych gestów.
W poniedziałek odbył się kiermasz słodkości, zorganizowany przez samorząd uczniowski oraz drużynę harcerską. Każdy mógł spróbować czegoś pysznego, a dodatkową atrakcją była specjalnie przygotowana fotobudka, którą wykonała Pani Anna Dendera. Uczniowie chętnie robili w niej pamiątkowe zdjęcia.
We wtorek uczniowie klasy 6, przy wsparciu kolegów i koleżanek z klas 7, 3 i 4, przygotowali zabawne przedstawienie podkreślające rolę kobiet w świecie oraz w humorystyczny sposób pokazujące relacje damsko-męskie. Podczas występu dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne, natomiast chłopcy pokazali talent kabaretowy, co wywołało wiele uśmiechów wśród publiczności.
Przedstawienie zostało przygotowane pod opieką Pani Agnieszki Wawrzkiewicz oraz Pani Aleksandry Lipiec i zostało nagrodzone gromkimi brawami.
Na zakończenie wszystkie panie zostały obdarowane kwiatami i słodkościami. Życzenia kobietom – zarówno tym małym, jak i dużym – złożyła także Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców.
Mamy nadzieję, że nie tylko od święta, ale każdego dnia doceniana będzie kobieca siła, mądrość i piękno.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Galeria zdjęć

Pani Dyrektor składa życzenia kobietom Emilka w piosence Nieidealna Chłopcy z klasy 6 w skeczu kabaretowym Filip w piosence dla pań Igor i Mateusz składają życzenia kobietom Igor recytuje wiersz Kacper i Zuzia - skecz Madzia jako wróżka Mateusz jako konferansjer Taniec w kapeluszach Taniec w wykonaniu dziewczynek z klas 3-6 Taniec z kapeluszami 2 Taniec z kapeluszami Taniec z szarfami Nauczyciele z kwiatami Harcerski z opiekunami podczas kiermaszu Harcerze na kiermaszu babeczek Dziewczynki w fotobudce Fotobudka Słodkie babeczki Pierwszoklasiści w fotobudce
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności