Marsz Pamięci Powstańców Styczniowych z Kurozwęk do Staszowa.
Marsz Pamięci Powstańców Styczniowych z Kurozwęk do Staszowa. Uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły wspólnie z V Drużyna Harcerska "Płomień", wzięli udział w marszu upamiętniającym bohaterów powstania styczniowego. Wydarzenie miało charakter edukacyjny i patriotyczny, a jego celem było pielęgnowanie pamięci o historii regionu oraz kształtowanie postaw obywatelskich. Marsz był dla uczestników cenną lekcją historii w terenie oraz okazją do integracji i aktywnego spędzenia czasu.

