Wyjazd na łyżwy
Dzisiaj chętni uczniowie klas I-VIII spędzili fantastyczny czas na lodowisku. Młodzi łyżwiarze po raz kolejny mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności na lodowej tafli. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji, więc uczniowie chętnie oddawali się łyżwiarskim szaleństwom i popisom. Każdy jeździł jak umiał: jedni szybciej, drudzy wolniej, jeszcze inni przy bandzie lub z pomocą pingwinka. Nie obyło się oczywiście bez upadków i małych potknięć, ale najważniejsze, że wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły.
Agnieszka Wawrzkiewicz

