Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

Wyjazd na łyżwy

Dzisiaj chętni uczniowie klas I-VIII spędzili fantastyczny czas na lodowisku. Młodzi łyżwiarze po raz kolejny mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności na lodowej tafli. Całe lodowisko było do naszej dyspozycji, więc uczniowie chętnie oddawali się łyżwiarskim szaleństwom i popisom. Każdy jeździł jak umiał: jedni szybciej, drudzy wolniej, jeszcze inni przy bandzie lub z pomocą pingwinka. Nie obyło się oczywiście bez upadków i małych potknięć, ale najważniejsze, że wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły.    

Agnieszka Wawrzkiewicz

Galeria zdjęć

Uczniowie jeżdżą na łyżwach Uczniowie i nauczyciele jeżdżą na łyżwach zdjęcie grupowe na lodowisku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności