Wyjazd na lodowisko w Dębicy
Za oknem czuć już powiew wiosny, a u nas wciąż trwa zimowe szaleństwo.
12.03.2026 r. nasi uczniowie już ostatni raz w tym sezonie mogli poczuć mroźny klimat, spędzając aktywnie czas na lodowisku MOSiR w Dębicy.
Był to idealny moment na doskonalenie łyżwiarskich umiejętności. Dla niektórych, zwłaszcza najmłodszych łyżwiarzy, był to wyjątkowy wyjazd, bo był to dla nich debiut na lodowej tafli.
Zimowy sezon kończymy z uśmiechem na twarzy, nowymi umiejętnościami i pozytywną energią.
Agnieszka Wawrzkiewicz

