Wycieczka przedszkolaków do Wiśniowej
W czerwcu, grupy przedszkolne „Słoneczka” i „Motylki” wybrały się na wycieczkę do Pałacu Kołłątajów w Wiśniowej.
Już od samego wejścia dzieci były zachwycone piękną architekturą i otaczającym parkiem. Podczas zwiedzania pałacu, przedszkolaki miały okazję zobaczyć różne sale z pamiątkami, a także salę ślubów, w której panuje wyjątkowa atmosfera. Z dużym zainteresowaniem obejrzały film oraz wysłuchały legendy związanej ze Staszowem.
W kolejnej części wycieczki przedszkolaki brały udział w różnorodnych zajęciach - kulinarnych, podczas których samodzielnie dekorowały pyszne gofry, plastycznych, rozwijających kreatywność i muzycznych, pełnych śpiewu i zabawy dźwiękiem. Nie zabrakło również spaceru po pałacowym parku, gdzie dzieci mogły podziwiać piękną przyrodę.
Serdecznie dziękujemy Paniom, które nas oprowadzały, za ciepłe przyjęcie i wspaniale spędzony czas.
Beata Orszulak

