Udział w ogólnopolskim programie "MegaMisja dla przedszkoli"
W obecnym roku szkolnym grupa dzieci starszych "Motylki" brała udział w ogólnopolskim programie "MegaMisja dla przedszkoli".
Program miał na celu rozwijanie kompetencji społecznych u dzieci w wieku 5-6 lat. Zajęcia realizowane w ramach programu miały na celu wzmocnienie uważności dzieci, rozwijanie empatii i krytycznego myślenia, uczyły współpracy i uważności na emocje. Dzieci z ochotą i zaangażowaniem wykonywały proponowane zadania.
Katarzyna Myśliwiec


