Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej
3 października przedszkolaki z grupy „Słoneczka ‘’ odwiedziły szkolną bibliotekę. Pani Małgorzata Halota opowiedziała dzieciom o swojej pracy, zapoznała z zasadami zachowania w bibliotece, przeczytała książkę pt. „Poznaję owoce z Sówką Zuzią’’ oraz zachęcała do przychodzenia wraz z rodzicami i wypożyczania książek. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z usmiechem na twarzy i pełen wrażeń. Zaraz po przyjściu na salę zaczęlismy czytać książkę wypożyczoną w bibliotece. Dzieci wysłuchały wiersza Juliana Tuwima pt. „Warzywa’’, a nastepnie wykonały pracę plastyczną „Jesienny koszyk”. Dziękujemy pani Małgosi Halocie za miłe przyjęcie i zapewniamy, że nie była to nasza ostatnia wizyta.
Beata Orszulak

