Niecodzienna lekcja z grupą "Zaelektryzowani"
22 października w naszej szkole odbyła się niecodzienna lekcja prowadzona przez grupę "Zaelektryzowani", którzy przybliżyli naszym uczniom i wychowankom wiedzę z zakresu chemii i fizyki. Chemia i fizyka to nie tylko reguły książkowe, ale także wiedza praktyczna, która może sie przydać w życiu codziennym. Prezentujący pokazali wiele ciekawych doświadczeń z wodorem, tlenem, helem. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w doświadczeniach. Przedstawiona prezentacja spodobała się wszystkim uczestnikom. Bardzo humorystyczna i edukacyjna prezentacja zachęcała oglądających do wspólnego, bezpiecznego eksperymentowania, dzięki czemu uczniowie świetnie się bawili, miło i pożytecznie spędzili czas.
Martyna Siuda

