Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej
Drodzy Rodzice, Opiekunowie i Uczniowie,
Nasza szkoła włącza się w Tydzień Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej, który odbędzie się w dniach 29 września - 3 października 2025 r. To ważny czas, w którym chcemy wspólnie porozmawiać o tym, jak sprawić, by każdy czuł się w naszej szkole bezpiecznie, ważnie i szanowany.
Ten tydzień to szansa, by:
- lepiej poznać swoje mocne strony i talenty,
- dowiedzieć się, jak budować zdrowe relacje,
- nauczyć się reagować, gdy widzimy coś złego,
- pokazać, że szacunek i wsparcie to fundament naszej szkolnej społeczności.
Każdy z nas może sprawić, że szkoła będzie miejscem, w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie.

