Kiermasz ciast i ciasteczek 25 września 2025
Sedecznie zapraszamy do udziału w KIERMASZU CIAST I CIASTECZEK, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Natalii Maj.
25 września (czwartek)
W związku z planowanym wydarzeniem zwracamy się z prośbą do uczniów i rodziców o upieczenie lub zakup ciast i dostarczenie wypieków do szkoły w czwartek rano.
"Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą."

