Koncert Kolęd 2025
,,Patrzymy w gwiazdę betlejemską, żeby nasze oczy nabrały blasku. Przyjdźmy do żłóbka Jezusa, żeby ręce nasze się ogrzały. Śpiewajmy kolędy, żeby serca nasze odtajały, żeby stały się bardziej wrażliwe na wszystko, co wokół nas". Tymi pięknymi słowami wiersza Pani Dyrektor Joanna Modras-Nowacka powitała wszystkich zgromadzonych na Koncercie Kolęd w naszej szkole.
10 stycznia sala gimnastyczna szkoły w Mostkach rozbrzmiewała kolędami, pastorałkami i piosenkami świątecznymi prezentowanymi przez przedszkolaków, uczniów naszej szkoł, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wielką niespodzianką był występ pani Ilony Safader z kolędą ,, Z Narodzenia Pana" i występ duetu Zdzisław Radkiewicz i Jaromir Janicki w piosence ,,Znak pokoju". Jednak największy entuzjazm wzbudziła kolęda ,,Bóg się rodzi " w wykonaniu nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Mamy nadzieję, że koncert kolęd na zawsze wpisze się w kalendarz uroczystości naszej szkoły.
Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.
Sabina Wawryk

