Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

Koncert Kolęd 2025

,,Patrzymy w gwiazdę betlejemską, żeby nasze oczy nabrały blasku. Przyjdźmy do żłóbka Jezusa, żeby ręce nasze się ogrzały. Śpiewajmy kolędy, żeby serca nasze odtajały, żeby stały się bardziej wrażliwe na wszystko, co wokół nas".  Tymi pięknymi słowami wiersza Pani Dyrektor Joanna Modras-Nowacka powitała wszystkich zgromadzonych na Koncercie Kolęd w naszej szkole.

10 stycznia sala gimnastyczna szkoły w Mostkach rozbrzmiewała kolędami, pastorałkami i piosenkami świątecznymi prezentowanymi przez przedszkolaków, uczniów naszej szkoł, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wielką niespodzianką był występ pani Ilony Safader z kolędą ,, Z Narodzenia Pana" i  występ duetu Zdzisław Radkiewicz i Jaromir Janicki w piosence ,,Znak pokoju". Jednak największy entuzjazm wzbudziła  kolęda ,,Bóg się rodzi " w wykonaniu nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Mamy nadzieję, że koncert kolęd na zawsze wpisze się w kalendarz uroczystości naszej szkoły.

Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

Sabina Wawryk

Galeria zdjęć

Pani Dyrektor wita zebranych podczas Koncertu Kolęd Uczniowie, rodzice i nauczyciele podczas Koncertu Kolęd Kolęda Pójdźmy wszyscy do Stajenki w wykonaniu uczniów klasy 8 Kolęda Skrzypi wóz w wykonaniu klasy 4 Oliwka śpiewa kolędę Bosy Pastuszek Oliwka wraz z mamą i Olkiem śpiewają kolędę Wśród nocnej ciszy Pan Zdzisław i Jaromir śpiewają Znak pokoju Pani Ilona śpiewa kolędę Z narodzenia Pana Pastorałka Od serca do ucha w wykonaniu uczniów klasy 6 Pastorałka Podniebna rozmowa w wykonaniu uczniów klasy 1 Prowadzące zapowiadają występy Przedszkolaki z grupy młodszej śpiewają Świeć gwiazdeczko Przedszkolaki z grupy starszej śpiewają utwór Pachnie świętami Świeć gwiazdeczko w wykonaniu dziewczynek z klasy 1 Kolęda Bóg się rodzi w wykonaniu nauczycieli i pracowników szkoły Uczniowie klasy 2 śpiewają utwór A kto wie, czy za rogiem Uczniowie klasy 3 śpiewają pastorałkę Głos całego świata Uczniowie klasy 5 śpiewają Przybieżeli do Betlejem Uczniowie klasy 7 śpiewają utwór Zawieja, zawierucha Wspólne wykonanie kolędy Znak pokoju
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności