Jasełka w grupach „Słoneczka” i „Motylki”
17 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka przygotowane przez dzieci z grup „Słoneczka” i „Motylki”.
Przedszkolaki zaprezentowały magiczne, świąteczne przedstawienie. Kolędy i pastorałki, piękne stroje oraz ogromne zaangażowanie dzieci stworzyły niezwykle ciepłą i radosną atmosferę, wprowadzając wszystkich w klimat Świąt Bożego Narodzenia.
Występ został nagrodzony gromkimi brawami zgromadzonej publiczności, a emocje i wzruszenia towarzyszące temu wydarzeniu na długo pozostaną w sercach wszystkich obecnych. To wyjątkowe przedstawienie pozwoliło wszystkim poczuć prawdziwą magię świąt.
Anna Kowalska

