Dni zdrowego odżywiania
W nawiązaniu do Światowego dnia walki z otyłością obchodzonego 24 października zorganizowaliśmy dni zdrowego odżywiania (od 21 do 25 października). Na szkolnym korytarzu uczniowie mogli poczytać informacje na temat zdrowego odżywiania. Jednak najciekawszą atrakcją było robienie zdrowych śniadań - nasze przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 mogli sprawdzić się w roli „kucharzy”. Dzięki pomocy Pań nauczycielek mogli stworzyć zdrowe, pyszne i ciekawe koktajle, kanapki oraz sałatki. Dodatkowo uczniowie i przedszkolaki na zajęciach mogli przypomnieć sobie zasady zdrowego odżywiania. Zachęcamy do tego aby takie zdrowe śniadania nasi uczniowie jedli zawsze!
Natalia Sajda

