Zebranie z Rodzicami 18 września 2025
Drodzy Rodzice!
Zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym zebranie.
18.09.2025 r. (czwartek)
PRZEDSZKOLE
godz. 16:00 sala gimnastyczna/sale przedszkolne
- spotkanie z dyrektorką szkoły
- spotkanie z wychowawcami grup w salach
SZKOŁA
godz. 16:30 sala gimnastyczna/ sale lekcyjne
- spotkanie z dyrektorką szkoły (sprawy organizacyjne)
- przedstawienie podstawy programowej przedmiotu edukacja zdrowotna (przezentacja)
- spotkanie z wychowawcami klas w salach:
kl. I - sala 7
kl. II - sala 5
kl. III - sala 1
kl. IV - sala 4
kl. V - sala 6
kl. VI - sala gimnastyczna
kl. VII - sala 3
kl. VIII - sala 2

