XVIII Memoriał im. Danuty Batóg w biegach przełajowych
Dzisiaj nasi uczniowie powiększyli swoją kolekcję medalową o kolejne trofea.
Podczas XVIII MEMORIAŁU im. DANUTY BATÓG w biegach przełajowych wybiegali sobie następujące lokaty:
w kategorii dziewcząt kl. IV-VIII:
- I miejsce Daria Wiącek (kl. VI),
- II miejsce Klaudia Wiącek (kl.VI),
- V miejsce Zuzanna Maderska (kl. VIII),
- VIII miejsce Roksana Sątur-Chłodnicka (kl. VIII).
W kategorii chłopców kl. IV-VIII:
- II miejsce Alan Fudalewski (kl.VIII),
- XIV miejsce Igor Reczko (kl. VI).
Gratulujemy uzyskanych rezultatów!
Agnieszka Wawrzkiewicz

