Wycieczka do Centrum Nauki Leonardo Da Vinci
Dnia 17.06.2025r. uczniowie z klas I-III wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki Leonardo Da Vinci w Podzamczu oraz do Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni.
Na dzieci czekały liczne atrakcje, m.in.: korzystanie z interaktywnych eksponatów i branie udziału w eksperymentach, zwiedzanie Skansenu w Tokarni, udział w warsztatach na kole garncarskim w Chałupie z Nasiechowic i wspólny, pyszny obiad.
Nic dziwnego, że po tak ciekawym i pełnym wrażeń dniu nasi uczniowie wrócili do domów w doskonałych humorach.
Maria Bąk

