Wizyta księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza w naszej szkole
08.03. w ramach wizytacji parafialnej naszą szkołę odwiedził ksiądz biskup ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz. Na powitanie Jaromir Janicki zaśpiewał piosenkę ,,Bądź pozdrowiony Gościu nasz", na gitarze przygrywał Zdzisław Radkiewicz. Następnie pani dyrektor Joanna Modras-Nowacka w kilku zdaniach powitała drogiego Gościa. Anna Zielińska i Tomasz Kargulewicz przywitali biskupa w imieniu uczniów naszej szkoły. Po powitaniu nastąpiło spotkanie z dyrekcją i nauczycielami pracującymi w szkole, które przebiegało w radosnej i przyjaznej atmosferze. Biskup zapewnił o swoim wsparciu modlitewnym dla naszej placówki. Nauczyciele wyrazili wdzięczność dla Pasterza naszej diecezji za poświęcony czas i dobre rady wynikające z ewangelicznej troski o wychowanie młodego pokolenia. Na koniec spotkania biskup Krzysztof Nitkiewicz dokonał wpisu do naszej kroniki szkolnej i zaprosił wszystkich do pamiątkowego zdjęcia.
tekst: Sabina Wawryk


