Warsztaty kulinarne "Dania z dyni"
W dniu 5 listopada uczniowie klasy III naszej szkoły wraz z nauczycielami i mamą jednego z uczniów przygotowali nietypowe zajęcia. W pałacowych murach w Wiśniowej odbyły się wyjątkowe WARSZTATY KULINARNE poświęcone daniom z dyni. Uczestnicy mieli okazję odkryć bogactwo smaków i aromatów tego jesiennego warzywa, przygotowując wspólnie: aromatyczną zupę krem z dyni, pożywny gulasz z dyni, słodkie babeczki dyniowe. Warsztaty przebiegały w ciepłej, jesiennej atmosferze, pełnej zapachów i dobrego humoru. Spotkanie połączone było z zabawami ruchowymi i tanecznymi w strojach halloweenowych, dzięki czemu uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności kulinarne, ale także świetnie się bawić. Nie mogło obyć się bez zabaw w przypałacowym parku. Piękna jesienna pogoda zachęcała do wspólnych igraszek na placu zabaw.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałą atmosferę.
Grażyna Podkowa

