Udział "Motylków" w Programie "MegaMisja dla Przedszkoli"
Grupa "Motylki" bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "MegaMisja dla Przedszkoli".
Celem programu jest wzmacnianie kompetencji społecznych: rozwijanie umiejętności współpracy, kultury dyskusji, ćwiczenie empatii, uważności na emocje swoje i innych, a także krytycznego myślenia.
Podczas zajęć dzieci dowiedzą się:
- jak rozpoznawać i nazywać emocje,
- dlaczego ważna jest współpraca,
- czym jest zaufanie,
- jak uporządkować informacje,
- jak skutecznie zapamiętywać,
- co to znaczy być uważnym.
Link do strony programu MegaMisja dla Przedszkoli
Katarzyna Myśliwiec

