Sukces w konkursie "Wioski bez troski"
Z ogromną radością informujemy, iż dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami etapu wojewódzkiego VI Ogólnopolskiego Konkursu na Rymowankę pt. ,,Wioski bez troski”.
Julia Wawrzkiewicz - uczennica kl. IV oraz Amelia Rak - uczennica kl. VII, pod okiem swoich polonistek, napisały rymowanki o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym i pięknie polskiej wsi. Teksty liczyły po 30 wersów i musiały zawierać wskazane w regulaminie wyrazy - związane z bezpiecznym prowadzeniem gospodarstwa na wsi.
Uroczyste podsumowanie konkursu oraz rozdanie atrakcyjnych nagród odbyło się w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach. Gratulujemy !
Dorota Wasilewska
