"Literki w akcji" w klasie pierwszej!
W klasie I została zakończona innowacja „Literki w akcji” realizowana przez wychowawcę - panią Martę Sławińską. Uczniowie poznali już wszystkie litery alfabetu. Oprócz tradycyjnych metod nauki liter starali się też zapamiętać ich kształt poprzez inne sposoby. W ramach innowacji odbyły się 4 konkursy na najładniej wykonaną, dowolną literę.
Kreatywność i wyobraźnia uczniów przeszła najśmielsze oczekiwania. Wykorzystali różne materiały i techniki. Najlepsze prace zostałem nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.
Marta Sławińska

