Lekcja otwarta w przedszkolu
7 kwietnia 2025 r. w grupie "Słoneczka" odbyła się lekcja otwarta dla nauczycieli, której tematem przewodnim były Święta Wielkanocne – zwyczaje, tradycje i wielkanocne śniadanie.
Podczas zajęć dzieci poznały tradycje i zwyczaje związane z Wielkanocą. Dowiedziały się również, jak powinno wyglądać tradycyjne śniadanie wielkanocne oraz co symbolicznego powinno znaleźć się na świątecznym stole.
Na zakończenie zajęć dzieci z dużym zaangażowaniem malowały farbami drewniane jajka, co sprawiło im wiele radości i było okazją do rozwijania kreatywności. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały, chętnie zadawały pytania i dzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi ze świętami.
Anna Kowalska

