Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka i Przedszkole w

"Na Gazdówce u Maryi" - Jasełka w naszej szkole

19 grudnia w naszej szkole miały miejsce Jasełka Bożonarodzeniowe ,,Na Gazdówce u Maryi". Dzieci z klasy III i IV pod opieką pani Sabiny Wawryk i pani Grażyny Podkowy, zaprezentowały przedstawienie, które przybliżyło tradycję bożonarodzeniową widzianą oczyma górali. Dodatkową atrakcją jasełek było to, że wszystkie teksty mówione i śpiewane pastorałki były prezentowane gwarą góralską.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.
Dziękujemy pani dyrektor Joannie Modras-Nowackiej, panu zastępcy przewodniczącego miasta i gminy Staszów Wojciechowi Charydze i panu sołtysowi Krzysztofowi Reczko za życzenia świąteczne i dobre słowo.

Ten dzień wprowadził całą społeczność szkolną w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i na długo zostanie w naszej pamięci.

Sabina Wawryk 

Galeria zdjęć

Pani Dyrektor zwraca się do zebranych Goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie  podczas Jasełek Rozmowa górali Pastorałka Gore gwiazda Rozmowa aniołów z pasterzami Pokłon trzech mędrców Trzej królowie i pasterze Trzej królowie na Gwiazdówce Życzenia od góralek Pani Dyrektor zwraca się do uczniów po występie Zastępca przewodniczącego miasta i gminy  Staszów  składa życzenia Sołtys Mostek składa życzenia Samorząd Uczniowski składa życzenia Jasełka - wspólne zdjęcie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności