Gra w Gel Blaster w Wiśniowej
Dzisiaj, tj. 23 czerwca 2025 r. uczniowie z klas piątej i siódmej spędzili miło czas podczas pieszego rajdu do Wiśniowej.
Na miejscu czekało na nich wiele emocji. Organizator przygotował ciekawe scenariusze gry „gel blaster” oraz ognisko . Wydarzenie wywołało ogromne emocje. Młodzież z zaangażowaniem wcielała się w rolę policjantów.
To była fascynująca lekcja sprytu, sprawności i współpracy.
Agnieszka Wawrzkiewicz

