Bal Walentynkowy klas I-III
Bal Walentynkowy klas I-III - dzień pełen radości i uśmiechu.
W dniu 13 lutego w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany Bal Walentynkowy. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w serduszkową przestrzeń, w której panowała wyjątkowa atmosfera. Nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw walentynkowych.
Dużo pozytywnych emocji wywołała ,,poczta walentynkowa", dzięki której dzieci mogły sobie przekazać miłe słowa. Podczas balu był również czas na słodki poczęstunek.
Serdecznie dziękujemy za organizację balu wszystkim zaangażowanym osobom i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne szkolne uroczystości.
Anna Dendera

